Mobilní Rozhlas

Vítejte v systému Mobilní rozhlas Váš primátor Petr Měřínský

Přerov


Historie posledních obecních aktualit

 • systémová zpráva

  Zrušené představení - 8.4.2019 13:10

  Z důvodu nemoci je představení Basiková - Gondík SPOLU... 16.4. v MD Přerov zrušeno. Vstupenky můžete vrátit v místě zakoupení.

 • systémová zpráva

  Blokové čištění 9.4. a 10.4. - 5.4.2019 09:28

  V úterý 9. dubna proběhne blokové čištění na ulici Kratochvílova a Blahoslavova (včetně parkovišť). Ve středu 10. dubna bude pokračovat blokové čištění v ulicích Bratrská, Bartošova, Kainarova včetně parkoviště za Přerovankou. V době od 7 do 14 hod. neparkujte vozidla v těchto lokatitách. Děkujeme.

 • systémová zpráva

  Přerušení dodávky vody v místní části Újezdec - 5.4.2019 08:07

  Vodovody a kanalizace Přerov oznamují svým odběratelům, že dnes došlo k přerušení dodávky vody v místní části Újezdec, a to z důvodů poruchy. Bez dodávky vody bude po dobu odstranění vzniklé poruchy celá místní část. Předpokládaná odstávka bude krátkodobá - mezi 8.30 až 12.00 hodin. Společnost VaK Přerov žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky. Zároveň, po dobu přerušení dodávky vody, bude zajištěna provizorní dodávka vody z přistavené mobilní cisterny, která bude umístěna u mateřské školky.

 • systémová zpráva

  Obyvatelé z Dvořákovy ulice se mohou zapojit do anketního šetření - 4.4.2019 14:32

  Město Přerov zpracovává projekt regenerace sídliště ve Dvořákově ulici - konkrétně se jedná o lokalitu mezi nemocnicí a hotelem FIT. V průběhu dubna se mohou obyvatelé sídliště zapojit do ankety a vyjádřit svůj názor na plánovanou regeneraci. Dotazníky jim budou distribuovány do jejich poštovních schránek - vyplněné je pak mohou odevzdat v mateřské škole v Dvořákově ulici, nebo v budově magistrátu v Bratrské ulici 34.  Novinkou je elektronické vyplňování na webovém odkazu, nebo po načtení QR kódu, který byl speciálně vytvořený pro obyvatele lokality.

 • systémová zpráva

  Korunový džínový bál - 3.4.2019 09:33

  V sobotu 6.4. se v Městském domě koná Korunový džínový bál. V ceně slosovatelné vstupenky je večeře s výběrem ze 4 menu. Vstupenky za 250 korun můžete zakoupit v předprodeji MD.

 • systémová zpráva

  Cyklostezka Bečva - zahájení sezóny - 2.4.2019 18:24

  Cyklostezku Bečva čeká oficiální zahájení sezóny. Oblíbenou trasu kolařů, vedoucí od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s řekou Moravou, otevřou cyklisté v sobotu 27. dubna. 

  Výlet nepovede po celé cyklostezce, která měří 160 kilometrů – projížďka je naplánována pouze na trase vedoucí z Přerova do Hustopečí nad Bečvou. Právě tam bude připravený bohatý program spojený se zahájením nové zámecké sezóny. „Každý účastník, který se v Přerově v 9 hodin dostaví na start – k lávce u tenisových kurtů, obdrží drobný upomínkový předmět a identifikační pásek, který po ujetí příjemných 40 kilometrů v cíli předloží a dostane odměnu v podobě drobného občerstvení,“ uvedla Pavla Roubalíková z přerovského magistrátu.  Pro unavené cyklisty bude ve dvě hodiny odpoledne před areálem zámku v Hustopečích přistaven cyklobus, který je zdarma doveze zpět do Přerova - ostatní mohou do cíle pokračovat v sedle svých kol.

 • systémová zpráva

  Uzavírka - ulice Brabansko a Za Mlýnem - 2.4.2019 18:12

  Rekonstrukce kanalizačního sběrače je důvodem uzavírky krajské silnice v přerovských ulicích Brabansko a Za Mlýnem. Od pondělí 15. dubna do úterý 9. července budou muset řidiči využít objízdnou trasu. Jde o druhou větší dopravní uzavírku ve městě – od poloviny března je na čtyři měsíce uzavřena páteřní komunikace v Polní ulici.

  Více informací

 • systémová zpráva

  Zábavný pořad Vlídně s Josefem Fouskem - 1.4.2019 13:47

  Ve středu 3. dubna 2019 od 18 hodin vystoupí v Městském domě Josef Fousek - písničkář, spisovatel, textař a cestovatel. Vstupenky můžete stále zakoupit v předprodeji Městského domu (Městské informační centrum).

 • systémová zpráva

  Uzavření podjezdu v Lověšicích - 28.3.2019 17:59

  Lověšický podjezd, který je jedinou autobusovou spojnicí z Přerova do místní části, bude v pondělí 1. dubna od 8 do 14 hodin pro městskou dopravu uzavřen. Zajištěn je náhradní provoz. 

  Více informací

 • e-mail

  Přerovské listy - duben 2019 - 28.3.2019 13:39


Jaké zprávy můžete očekávat

Ještě nejste registrovaní do Mobilního Rozhlasu? Registrovat se